Vybudujte si své vlastní úspěšné podnikání

   rozvoj

Vybudujte si své vlastní úspěšné podnikáníPřivydělat si k mateřské nebo nízkému platu, vydělávat, stát se bohatým člověkem nebo milionářem, být svobodný a rozhodovat o sobě, využít příležitost, mít pasivní příjem. Našli jste se v některém z těchto důvodů, proč lidé začínají samostatně podnikat? A patříte tedy mezi ty, kteří předem přesně vědí, co chtějí dělat a na co mají vlohy, nebo vám jde především o to, abyste byli úspěšní a získali dostatečné příjmy? Pokud patříte ke druhé skupině, nemáte svůj produkt a vyhraněný podnikatelský záměr, ale rádi se setkáváte s lidmi a vyděláváte tím, že i jim pomůžete s výdělkem, pak jste zde na správné adrese. Založte svůj úspěch na spolupráci a staňte se marketérem v programu PARTNER PLUS.


Marketér v síti PARTNER PLUS

Jako marketér jste nezávislý podnikatel, který pracuje pro sebe a pro své výdělky. Od nás získáte především jedinečný systém, ale také další informace, školení a podporu vaší činnosti. Je to podobné jako franšíza, ale s tím rozdílem, že za všechny získané vědomosti a podporu nic neplatíte. Tento způsob podnikání je tedy málo rizikový a hodí se pro každého, kdo není schopen do začátku svého byznysu investovat nic více, než své úsilí a čas.


Marketér a jeho podnikání

Obsahem vaší činnosti je zapojování nových členů (podnikatelů, obchodníků atd.) do programu PARTNER PLUS a péče o ně. Konkrétně jde o:

  • získávání partnerů a prodej programů
  • komunikaci s partnery
  • marketingovou podporu partnerů

Najdete nás na FacebookuNemusíte mít žádné zvláštní dovednosti a vědomosti. Vše vás postupně naučíme, abyste mohli být zcela samostatní. Kdykoliv si v začátcích nebudete vědět rady, máte naši plnou podporu.

 Zaregistrujte se bezplatně do IM Business Academy

Protože svým zákazníkům - partnerům nabízíme bezkonkurenční spojení zajímavého programu, originální koncepce pro malé a střední podnikání (má i vlastní heslo na Wikipedii), více jak dvacet let zkušeností, to vše zaštítěné osobností autora, nemáte v tomto směru žádné konkurenty. Vše závisí jen na vašich schopnostech a odhodlání.


Marketér a jeho šance

Největší výhodou je vaše svoboda. Můžete pracovat dvanáct hodin denně nebo hodinu týdně, záleží jen na vás, kolik máte času a jak moc chcete být úspěšní. Můžete pracovat samostatně nebo si vyhledat další spolupracovníky. Můžete vydělávat tisíce měsíčně, ale také tisíce za minutu. Je to všechno jen na vás. Pokud jste o takovém podnikání a životě doteď jen snili, je to pravděpodobně vaše šance.

A jak poznáte, že je to vaše šance?

Konstatujte nás a my vás osobně seznámíme s podrobnostmi: